Britva Peňaženky tým, Dee Christopher Trik zblízka Magické Triky Pre Profesionálne Kúzelníci Zázrak Nahliadnuť Peňaženky Kúzelník Fáze

Nový produkt

€14.57

€17.77

-18 %

Skladom

Štítky:

magic, puzdro pre google pixel 3, magický trik, kožené magic peňaženky, karty do peňaženky magický trik, zubné peek, kúzelník triky profesionálnych, karty do peňaženky magic, veľký magický trik, trik

5065587508367245 Si Môžete Vybrať, USA $ 8.50 / USA $ 19,99 DOLÁROV / USA $ 1.99 / USA $ 1.29 / USA $ 11.98 / USA $ 9.25 / USA $ 10.00 / USA $ 0.89 /

Britva Peňaženky tým, Dee Christopher

"IBA peňaženky budem používať!" -Lewis Le Val

"ZĎALEKA najlepšie svojho druhu!" -Alan Rorrison

"Páči sa mi to! Nízky profil a kvalitu prop, že prirodzene sa skrýva v očiach NEKONEČNÉ možnosti!" -Dan Sperry

"Toto je najlepšie elementary meditation prístroj som videl v mnohých rokov! Bar none." -Steven Palmer

Holiaci strojček vám dáva PLNÚ NAHLIADNUŤ akéhokoľvek vizitku, sochory alebo indexové karty, ktorá je umiestnená vo vnútri. A najlepšia časť? Môžete to urobiť v PLNEJ veľkosti vášho publika. Môžu doslova vás pozerať nepozerať a nebudú mať ani poňatia.

To znamená, že môžete tajne učiť ŽIADNE telefónne číslo, meno, slovo, číslo pin, tvar, doodle alebo počet niekto môže myslieť.

Či už ste kúzelník, ktorý rád hodiť niektoré duševné magic do vášho nastaveného alebo mentalist, ktorý je hľadáte účinný spôsob, ako prístup k vašim účastníkov myšlienky, TOTO je pre vás.

Vyrobené z dôvodu majster remeselníkov na Dee je presné špecifikácie, toto je druh peňaženky, ktorá vyzerá ako doma v prednom vrecku každej modernej tajomstvo umelec.

Dee navrhnuté tejto peňaženky byť módne a unisex. Je vyrobený z krutosti zadarmo materiálov tak, aby si každý môže pridať Britva, aby ich výchovy k DEMOKRATICKÉMU občianstvu, bez ohľadu na ich pohlavie a životný štýl.

Nielen, že môžete získať silný nahliadnuť s týmto zariadením, súčasťou je jedinečné zaobchádzanie pre visual karty do peňaženky, kde publikum skutočne vidí veľmi okamihu ich karty objaví vo vnútri ID okna.

Veľmi obmedzené zásoby je k dispozícii po kompletnej predať na Blackpool Magic Dohovoru; don ' t miss out - Pridať Britva, aby vaše výchovy k DEMOKRATICKÉMU občianstvu dnes!

Názov Značky Enjoyer
Veľkosť One Size
Výkon Formulár Etapa Magic
Vekové Rozpätie Grownups
Materiál Vinyl
Upozornenie Iné
Pohlavie Unisex
Druh Pestrá Prop
Je Návod Súčasťou Áno
Funkcie Etapa

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace