VIRUTEX videl trapper ABAT TM33W 48Z 230V profesionálne slicer priemer 300 slicer

Nový produkt

€874.96

Skladom

Štítky:

edgeband stroj, handsaw, stroj mortise, kapela stroj, bander, kapela hrana zastrihávač, sprievodca t trati, manuál, edge band zastrihávač pvc, videl s guide

Prenosné high-precision, high-power swing mixer. Zdrojom s profesionálnym disk 300mm priemer v tvrdých kovov a 48 zubov, ponúka profesionálne výnimočných rezná kapacita: až 160x95mm alebo 200x45mm s doskou a hlavu na 0 °. Vybavená top tabuľka s guide a rezanie oddeľovač.

Mäkkosť riadenia:

Plyn klapky, jej mäkké starter systém a duálneho prenosu ozubeným popruhy, bez výstroja hluku, zaručujú vysokú úroveň pohodlia, ktoré sa priamo premieta do zvýšenia presnosti a preto kvalita práce je potrebné urobiť.

Komplexný bezpečnostný systém:

Na TM33W je vybavený patentovaným kotúčové brzdy, ktoré sa zastaví a disk v priebehu niekoľkých sekúnd po odpojení prepínač, bezpečné proti náhodnému spusteniu od prívodu elektrickej energie, ochrana videl disk a pripojenie pre externé nasávanie.

Vybavený s presnosťou lasera Na uľahčenie rezanie. Automatická aktivácia stroja pri spustení stroja. Obsahuje on/off vypínač, ideálne na vypnutie pri práci s hornej tabuľke.

Laserový prístroj je namontovaný priamo na píly kotúčové, tak, že laserový lúč zachováva presnosť v každom rezanie poloha.

Číslo Modelu 8421752089150
Použitie Tesárstvo
Pôvod ES(Pôvodu)
Názov Značky virutex
Druh Tabuľka Panel Videl

Napísať recenziu

Napísať recenziu

Súvisiace